airsoft life
  rss   vkontakte   facebook   twitter  Конфлікти в страйкболі: Як їх вирішити?

25 Февраля 2017, Разное, Прочитано 324 раз

страйкболДати визначення слову strikeboll (страйкбол) дуже просто: boll - це куля, strike - це удар.

Як повідомляє uzinform.com.ua: "Поняття strikeboll народилося в Росії, в інших країнах страйкбол і все що з ним пов'язано, називають аірсофт (air soft) - м'яка пневматика."

Для мене залишається загадкою, чому слово складено на американський манер, адже придумали його російські хлопці.

За визначенням strikeboll - це гра, в якій гравці завдають один - одному "удар кулею". У житті це захоплююче заняття набагато ширше і яскравіше ніж дане сухе визначення. Якщо почати з головного то страйкбол - це стиль життя, інший світогляд.

Багато статей, присвячені страйкболу, не стосуються дуже важливого аспекту - психологічних і соціальних взаємин гравців. У цій статті ми постараємося заповнити дане упущення і розглянути деякі ситуації. Поради, що наведені нижче, допоможуть уникнути конфліктних ситуацій і зробити гру в страйкбол більш приємною. Коротке нагадування про правила безпеки в даній статті також допоможуть уникнути деяких неприємностей.

Займатися strikeboll може кожен, тут зовсім не важливі освіта, політичні погляди, соціальний стан, фізичний розвиток. Кожен бажаючий може зайняти тут свою нішу, зробити свій вибір, чогось досягти.

Всі ми, так чи інакше, зав'язані соціальними і суспільними відносинами. А значить, що грати в страйкбол разом можуть керівник і підлеглий, позичальник і кредитор. Грати в страйкбол - це значить відпочивати від повсякденних турбот і зобов'язань. Уміння розділяти робочі відносини і відпочинок - це перша запорука гарної і якісної гри. Багато з нас в силу обставин, що склалися не реалізували себе в суспільному житті, багатьом в силу власних причин хочеться реалізації в окремій соціальному середовищі. Уміння втілювати свої прагнення, розвиватися як особистість в колективі, а не тягнути особисті амбіції в коло незнайомих людей -це друга запорука гарної гри. Якщо ти здатен зробити щось краще за інших, допоможи - дай добру пораду. Але роби це тоді, коли люди самі тебе про це попросять. Знай ціну словам, все перевіряється на практиці, голословити не вітається в будь-якому суспільстві.

В силу конструктивних особливостей застосовуваної у грі зброї і боєприпасів - не можна фактично зафіксувати потрапляння, на відміну від Paintball'a. Тому гра в страйкбол ведеться за правилами заснованими на чесності і гідності гравців. Кожен гравець сам відстежує потрапляння по ньому куль і залишає гру, як вибув. Не намагайтеся зіграти на чесності опонента, це образить його. Не приховуйте факт потрапляння, не звинувачуйте інших людей в приховуванні. Гідність - це сама важлива і захищувана, але та яка легко втрачається частина людської особистості.

Ось кілька правил, які знизять кількість конфліктних ситуацій і дозволять гідно їх подолати:

  1. Якщо вам здається, що ви потрапили, а людина не вибула - "Зробіть ще один постріл, щоб напевно";
  2. Максимально скорочуйте дистанцію до опонента, на дистанції більше 25 метрів неможливо точно визначити напрям, дистанцію і факт потрапляння кулі в ціль. Заяви "я бачив що потрапив" ні чим крім слів фактично не підтверджені;
  3. Не вступайте в полеміку з цього приводу на грі, цим ви завадите іншим. Цю ситуацію можна і потрібно обговорити після гри;
  4. Обговорення ситуації після гри ведіть в спокійній поважній манері, зайві емоції тільки зашкодять вашому становищу;
  5. Якщо ситуація не зазнала обговорення, забудьте про неї на завжди - "після бійки кулаками не махають". А говорити і обговорювати що-небудь за очі (без присутності одного з учасників ситуації) - край невихованості і негідної поведінки;
  6. Якщо вам здалося, що у вас потрапили - краще піти, це гра, задоволення в якій вимірюється годинами проведеними в колі друзів, а не кількістю перемог;
  7. Якщо сталася на грі конфліктна ситуація все таки затягнулася обидва опоненти обопільно наполягають на тому, що покинути гру повинен інший - обом опонентам краще піти, крім вас ще грають інші, їм заважати не варто.

Гідне ставлення до інших гравців - породжує гідне ставлення до вас. Якщо у вас виникають конфліктні ситуації, задумайтеся чому? Просто так нічого не буває. Будьте гідним гравцями, тим самим ви зробите все ігрове співтовариство ще кращим. Знайомства, дружба, допомога ось той мінімум, який ви можете отримати, граючи в страйкбол.


Похожие материалы:


avatarЛогин:
Пароль:


Шпанов
17 Января 2018 12:46, Полигоны
178
Основні положення
17 Января 2018 10:58, Форум Командиров
478
игра
17 Января 2018 06:57, Игры
46
Кто ты, страйкболист и чем занимаешься?
16 Января 2018 13:28, Флейм
406
Партнеры Airsoft Life
GetAirsoft

Lonex M4 CQBR KAC URX
04 Апреля 2017 15:41, Разное
3304
Закрытые пляжи Дубая (часть 2)
15 Октября 2016 20:47, Разное
2362
Страйкбольная AEG версия HK416C Next Gen от Tok...
09 Апреля 2016 22:04, Новости страйкбола
2542
Приклад с баллоном и регулятором Airstock M4A1 ...
09 Апреля 2016 21:59, Новости страйкбола
3027
Последние Комментарии

Страйкбол: командная игра, закаляющая характер
31 Июля 2017 12:53,
Самые распространенные виды страйкбольного оружия
05 Марта 2017 18:06,
Обзор DIBOYS Full Metal Body M4A1
29 Октября 2016 21:49,
Ручка с прицелом от бренда NcSTAR / VISM
11 Октября 2016 00:44,


Подписка на новостиКалькулятор FPSКатегории
О проекте
Проект Airsoftlife.net был создан 7 августа 2008 года для объединения любителей страйбольных военно-спортивных игр независимо от их статуса и региональной принадлежности. Цель проекта Airsoft life - быть надежным источником информации по вопросам страйкбола и способствовать всестороннему его развитию.

Copyright © 2018 AirsoftLife.net
Все права сохранены. Полное или частичное копирование материалов запрещено, при согласованном использовании материалов необходима ссылка на ресурс. Хостинг от uCoz
facebook

twitter